معیارهای انتخاب تجهیزات آشپزخانه های صنعتی بر پایه

1398/09/16

انتخاب آگاهانه و تخصصى و مطابق با معيارهاى خروجى توليدات آشپزخانه در خريد تجهيزات آشپزخانه هاى صنعتى تاثيرگذار بوده و از اهميت بالايى برخوردار ميباشد . امروزه با افزايش چشمگير هزينه هاى اجاره بهاء تقاضا ها براى تغيير كاربرى ملك هاى كوچكتر از ظرفيت هاى استاندارد رستوران نيز رو به افزايش گذاشته است كه با رعايت انتخابهايى تخصصى و بهره بردارى از تجهيزات كوچك و پر بازده در هرچه هموار ساختن اين بخش كمك نموده و زمينه ساز راه اندازى بسيارى از رستورانها و مجموعه هاي غذايى خواهد گرديد .

در اين بين تكنولوژى نيز از اهميت ويژه اى برخوردار بوده و در هرچه محدود ساختن ساير امكانات جنبي مرتبط تاثيرگذار ميباشد بطوريكه با انتخاب بسيارى از تجهيزات داراى تكنولوژى نه تنها سرعت پخت چندين براير گرديده بلكه ابعاد تجهيزات هم تا حدود بسيارى كوچكتر شده و كمترين فضاى مورد نياز را لازم داشته و در كوچكترين فضاها هم ميتوان خدماتى گسترده به مشتريان ارائه نمود .انتقال بخش آماده سازى به بيرون آشپزخانه اصلى ، نزديك نمودن تجهيزات مرتبط با خطوط پخت به يكديگر ، محدود سازى و مرتبط سازى منو با تجهيزات قابل دسترس و همكارى با پرسنل حرفه اى و متخصص از جمله عواملي ميباشد كه در هرچه بهره بردارى كاملتر از مجموعه هاى غذايى تاثير گذار بوده و با بستر سازى چنين اقداماتى ميتوان در حداقل فضا بيشترين ميزان ارائه خدمات غذايي به مشتريان ارائه گردد.

جهت معرفى برترين توليدكنندگان و وارد كنندگان تجهيزات آشپزخانه هاى صنعتى و نيز معتبرترين طراحان حرفه اى چيدمانهاى تجهيزات آشپزخانه هاى صنعتى وبسايت جيليز را دنبال نموده و به ستاره بنديهاى اعتبارى ارائه دهندگان خدمات در اين بخش توجه نماييد .


دسته بندی : خدمات مرتبط

کلمات کلیدی : تجهیزات آشپزخانه های صنعتی-توليدات آشپزخانه-خريد تجهيزات آشپزخانه هاى صنعتى-طراحان حرفه اى چيدمان تجهيزات آشپزخانه هاى صنعتى


logo-samandehi
موتور جستجوگر خرید و فروش آنلاین

آیکون اینستاگرام ایمیل جیلیز دانلود اپلیکیشن
اینستاگرام ایمیل دانلود اپ