تعرفه های درج آگهیکاربر گرامی

درج آگهی رایگان +

 • همینک شما می توانید از زمان ثبت نام اولیه خود ، طی مدت زمان 6 ماه, آگهی های رایگان, ماهیانه و سالیانه خود را در وبسایت جیلیز ثبت نمائید.
 • هر آگهی رایگان به مدت 30 روز بر روی وبسایت جیلیز قرار خواهد گرفت و پس از پایان مهلت قانونی, به طور خودکار به آگهی های منقضی شده منتقل خواهد گردید.
 • کاربران حقوقی می توانند در صورت تمایل به درج جزئیات بیشتر نمایندگی در متن آگهی خود ، نسبت به ثبت آگهی های سالیانه اقدام نموده و از مزایای کسب ستاره بندی اعتباری ویژه کاربران حقوقی بهره مند گردند.


تعرفه های درج آگهی ماهیانه وبسایت جیلیز

تعرفه درج آگهی ماهیانه ثبت
یک آگهی
ثبت
5 آگهی
ثبت
10 آگهی
ثبت
20 آگهی
ثبت
50 آگهی
قیمت ماهیانه هر یک آگهی 40/000
تومان
30/000
تومان
25/000
تومان
20/000
تومان
15/000
تومان
صفحه جزئیات نمایندگی - - - - -
قابلیت پیشخوان شدن آگهی
نمایش شناور در آگهی دیگران - - - - -
جستجو بر اساس قیمت
جستجو بر اساس برند
جستجو بر اساس کشور سازنده
جمع مبلغ قابل پرداخت
40/000
تومان
150/000
تومان
250/000
تومان
400/000
تومان
750/000
تومان


تعرفه های درج آگهی سالیانه وبسایت جیلیز

تعرفه درج آگهی سالیانه ثبت
1 آگهی
ثبت
5 آگهی
ثبت
10 آگهی
ثبت
20 آگهی
ثبت
50 آگهی
قیمت سالیانه هر یک آگهی 260/000
تومان
190/000
تومان
140/000
تومان
110/000
تومان
90/000
تومان
صفحه جزئیات نمایندگی
قابلیت پیشخوان شدن آگهی
نمایش شناور در آگهی دیگران
جستجو بر اساس قیمت
جستجو بر اساس برند
جستجو بر اساس کشور سازنده
جمع مبلغ قابل پرداخت
260/000
تومان
950/000
تومان
1/400/000
تومان
2/200/000
تومان
4/500/000
تومان

 • اولویت جستجو بر اساس قیمت, برند و کشور سازنده تنها مختص تامین کنندگان تجهیزات و ماشین آلات آشپزخانه های صنعتی می باشد.
 • قابلیت شناور شدن آگهی در متن آگهی دیگران تنها مختص تولیدکنندگان و اشخاص حقوقی می باشد.
 • مدت زمان انقضاء آگهی از زمان ثبت نام یکسال می باشد و در صورت تاخیر در ثبت آگهی به مدت زمان قانونی اضافه نخواهد گردید.

پیشخوان آگهی

 • پیشخوان قابلیتی است که آگهی دهندگان , آگهی خود را از دیگر آگهی های مشابه متمایز نموده و در صدر صفحات اول هر گروه کالایی اصلی سایت که بیشترین آمار بازدید کنندگان را به خود اختصاص می دهد به نمایش در می آورند. به عبارتی با پیشخوان نمودن آگهی ، آگهی درج شده بیشتر در معرض دید بازدید کنندگان قرار گرفته و باعث افزایش فروش محصولات و خدمات شما خواهد گردید.
 • تمامی آگهی های پیشخوان شده بر روی وب سایت جیلیز به ترتیب تاریخ ثبت آگهی در صفحات اولیه سایت قرار گرفته و بر حسب تقدم تاریخ آگهی های پیشخوان شده بعدی بر روی وبسایت جیلیز باقی خواهند ماند.ستاره بندی اعتباری

  تمامی آگهی های اشخاص حقوقی بر روی وبسایت جیلیز دارای قابلیت ستاره بندی اعتباری تا حداکثر پنج ستاره میباشد که ضمانت اعتبار صاحب آگهی ، جهت حصول اطمینان خاطر بیشتر در انجام معاملات سالم و امن در نزد خریداران تلقی گردیده و لذا دریافت ستاره های اعتباری بیشتر،باعث ایجاد حس اطمینان خاطر بیشتر نزد خریداران گردیده و افزایش میزان فروش محصولات و خدمات ارائه گردیده را به همراه خواهد داشت.
 • تمامی اشخاص حقوقی دارای شرکتنامه ، اساسنامه و روزنامه رسمی با دارا بودن شماره ثبت شرکت, اعم از سهامی خاص, سهامی عام, با مسئولیت محدود و یا تضامنی یک ستاره اعتباری در متن آگهی خود دریافت خواهند نمود.
 • تمامی شخاص حقوقی که در لیست نظرسنجی آگهی در بخش دیدگاه مشتریان از سوی مشتریان مورد تقدیر قرار گرفته و کمترین میزان ثبت انتقادات و گزارش اشکال آگهی را به خود اختصاص دهند با ارزشیابی سالیانه از سوی وبسایت جیلیز, واجد شرایط دریافت نیم ستاره اعتباری در متن آگهی خود خواهند بود.
 • کلیه اشخاص حقوقی که در بخش ارایه خدمات خود دارای مرکز خدمات پس از فروش و تعمیرگاه مجاز بوده و خدمات یا محصولات خود را با گارانتی یا ضمانت نامه ارایه مینمایند و بصورت رسمی پاسخگوی نیازمندیهای پس از فروش مشتریان میباشند با ارزیابی تیم کارشناسی وبسایت جیلیز واجد شرایط دریافت یک ستاره اعتباری در متن آگهی خود خواهند بود.
 • کلیه اشخاص حقوقی که نسبت به درج آگهی 5 ساله دروبسایت جیلیز اقدام نمایند و طی این مدت بصورت مستمر روزانه یا حداکثر هفتگی در صفحه پروفایل اصلی خود فعالیت داشته و پاسخگوی نقطه نظرات و سئولات مطرح گردیده از سوی مشتریان در بخش نظرات کاربران گردند بطوریکه در طول یکسال هیچگاه بیشتر از یک هفته روند نظارتی بر صفحه پروفایل شرکتی خود را ترک ننمایند با ارزشیابی های صورت گرفته از سوی وبسایت جیلیز واجد شرایط دریافت یک ستاره اعتباری در متن آگهی خود خواهند بود.
 • کلیه اشخاص حقوقی که خود شخصا" و یا نماینده قانونی آنان بصورت مستمردر کلیه سمینارها و همایش های مربوط به این وبسایت در جهت ارتقاء سطح کیفی خدمات مشتریان شرکت نمایند و همگام با سیاست های از پیش تعیین شده وبسایت جیلیز در جهت ارتقاء سطح کیفی آگهی های ثبت شده بر روی وبسایت جیلیز تلاش نمایند با ارزشیابی های صورت گرفته از سوی وبسایت جیلیز واجد شرایط دریافت نیم ستاره اعتباری در متن آگهی خود خواهند بود.
 • کلیه صاحبان آگهی حقوقی که دارای مدارک و مستندات قانونی معتبر در خصوص کسب مدارک استاندارد کیفی و ایزوهمچنین گواهینامه های دوره های آموزش تخصصی داخلی و خارجی و شرکت در نمایشگاههای تخصصی و امثالهم از مراکز معتبر داخلی یا خارجی باشند پس از اثبات اصالت مستندات توسط واحد کارشناسی, وبسایت جیلیز واجد شرایط دریافت نیم ستاره اعتباری در متن آگهی خود خواهند بود .
 • کلیه اشخاص حقوقی که در صفحه پروفایل شرکت در محل عکس پروفایل تصویر لوگوی شرکت را ثبت نموده و تمامی اطلاعات بخشهای مختلف پروفایل را بطور کامل و با ذکر توضیحات تکمیلی شرکت به ثبت برسانند و توضیحات مربوط به خدمات و محصولات آگهی ها رابشکل تخصصی با ذکر جزئیات به ثبت برسانند و همچنین تمامی اطلاعات محصولات و خدمات شرکت بصورت بروزرسانی شده جهت آگاهی هرچه بیشتر مشتریان از تولیدات و خدمات ارایه گردیده شده بر روی وبسایت بارگذاری گردیده و در بخش ارتباط با ما امکان ارتباط مشتریان با شرکت به شیوه ای واقعی تسهیل گردیده باشد به نحوی که حس اطمینان خاطر مشتریان از خدمات شرکت باورپذیر گردد واجد دریافت نیم ستاره اعتباری در متن آگهی خود خواهند بود.logo-samandehi
موتور جستجوگر خرید و فروش آنلاین

آیکون اینستاگرام ایمیل جیلیز دانلود اپلیکیشن
اینستاگرام ایمیل دانلود اپ